fbpx

Hakkımızda

Hikayemiz

Selam,

Sunum Yaptır, bir profesyonel sunum ajansı. Ürün, hizmet ve fikirlerinizin hedef kitleniz tarafından en doğru şekilde anlaşılması için hikaye anlatıcılığı ve görsel tasarımın gücünü kullanıyoruz.

2012’den bu yana reklam ajansı tecrübesinden sonra, 2019 yılında Recro Digital Marketing ajansımızı kurmuştuk. Ayrıca iyikigormusum.com içerik platformumuz ve bikahverarasi.com yayınımızı da takip ediyor olabilirsiniz.

Tüm bu müşteri görüşmelerimizin, marka sunumlarımızın sonunda bağlantılarımızın sunumlarımızı çok beğendiklerine tanık olduk. Gelen sunum tasarımı taleplerine karşılık olarak bu hizmeti vermeye başladık. Bu talepler artınca da işimizin adını koymak istedik.

Ne istiyoruz?

Sizin için o çok önemli sunumun mükemmel geçmesini. Sahnede bol alkış, telefonla gelen güzel haber veya bir onay e-maili.

Dinleyicilerin sunumunuzu “deneyimlenmesi gereken bir vaka” olarak görmesini istiyoruz.

İyi bir sunum tasarımı

0 +
yıllık deneyim
0 +
sunum deneyimi
0
farklı kaynak ve yazılım
0 +
haftada ürettiğim tasarım sayısı

Seda Burcu İpek

Marka yöneticisi

Mehmet Semih İpek

İçerik Editörü

Sık sorulan sorular

Sunumu etkili yapan üç önemli unsur var: Bunlardan biri içerik kurgunuz, ikincisi destekleyici argümanlarınız üçüncüsü de "izlenimler". İyi bir sayesinde, sunumuzdan geride kalan izleri daha kalıcı ve prestijli hale getirebilirsiniz.

İnsanlar sizi dinlerken ekrandaki grafikte yüzdelik dilimlerin arasında kaybolsa bile, o sayfanın görsel dili akıllarda iyi bir iz bırakabilir.

Sunum tasarımı, hikaye anlatıcılığı ve görsel tasarımın bir araya geldiği bir disiplin.

Sizin sadece sunumunuzda anlatacağınız içeriklere konstantre olmanızı istiyoruz. Onu görselleştirmek için zaman kaybetmeyin. 

Hazır programlar ile herkesin kullandığı şablonları kullanmak yerine, kendinizin sürekli düzenleyerek kullanabileceğiniz bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

1-Fiyat alma: Öncelikle sunumuzun teması, sayfa sayısı ve amaçlarınız hakkında bilgi vermenizi istiyoruz. Bu bilgi bize sunum tasarımınızın oluşturacağı iş ile ilgili fikir veriyor ve fiyat teklifimizi ve zamanlamayı paylaşıyoruz.

2-Ödeme ve çalışma: Ödemeyi aldıktan sonra çalışmaya başlıyoruz. Tasarıma başlayabilmemiz için önden sunumuzun yazılı olarak tamamlanmış halini gönderiyorsunuz.

3- Ön Teslimat: Sunumunuz için renk-biçimi ile ilgili fikir sahibi olmanız açısından 3-4 sayfalık çalışma paylaşıyoruz. Böylece sunum sona erdiğinde nasıl bir görünüşe sahip olacağı hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz.

4-Teslimat: Sunumunuzun tasarımını teslim ediyoruz.

5-Düzenleme: Sayfa içlerinde sizin değiştirmeniz mümkün olmayan küçük değişiklikler varsa ücretsiz yardımcı oluyoruz.

  • Keynote,
  • Powerpoint
  • Adobe Photoshop,
  • Adobe Illustrator,
  • Adobe Premiere

yazılımlarından yararlanıyoruz. Çeşitli ücretli stok görsel kaynaklarından telifsiz görseller kullanıyoruz.

Sunumunuzu hiçbir yerde paylaşmıyoruz. Bize teklif formu gönderirken ilettiğiniz KVKK ve gizlilik sözleşmesinde "İçeriklerinizin izniniz olmadan hiçbir kişi veya kurumla paylaşmayacağımıza" yer verdik. 

Dolayısıyla sunumunuzun gizliliği güvende.